zoeken op  
RECHTSTREEKS boeken bij de eigenaar !

Prijzen en beschikbaarheid
Laatste update: 12-01-'12
Beschikbaar
Aanbieding
 
Niet beschikbaar
Op aanvraag
 

Standaard prijzen 2012

 
 
Per week
Per nacht
Minimum verblijf
 
Laagseizoen
€ 350
€ 60
3 nacht(en)
 
Hoogseizoen
€ 445
€ 70
7 nacht(en)
 

Bijzonderheden

LET OP: prijzen op basis van 4 personen exclusief kosten eindschoonmaak.
Extra kinderen (max. 2 in tweepersoons tentje): € 10,- p/nacht.
Hoog: mei-september. Laag: oktober-april.
LET OP: neem voor de beschikbaarheid van het type appartement contact op met de eigenaar (onderaan deze pagina).

Uw periode en prijs



Beschrijving

Een vakantie in 'Quinta Antes o Vento' betekent natuur, rust en ruimte in een vruchtbare, heuvelachtige streek dichtbij het strand en de zee. De gastvrije Nederlandse eigenaren Loek en Francine verbouwden zowel de voormalige hooi- als de wijnopslagplaats om tot een sfeervol appartement Portugal aan de Costa de Prata (Zilverkust).

Zowel de 'Adega' als de 'Loja', die op deze pagina in detail wordt beschreven, is geschikt voor 2-4 personen. De 'Loja' biedt echter de mogelijkheid voor een vijfde persoon (slaapbank).

Appartement Portugal 'Loja' beschikt over 2 sfeervolle slaapkamers, 1 ruime badkamer, een goed uitgeruste keuken met eettafel en een woonkamer met gezellige zithoek met slaapbank en comfortabele stoelen. Tevens staat er een bescheiden boekenkast met spelletjes, boekenkast en informatiemap.

Het appartement Portugal komt uit op een grote, sfeervolle veranda van 16x3 meter met tuintafel en stoelen waar u heerlijk kunt zitten. In de tuin bevindt zich een grote buitenkeuken met barbecue waar in overleg gebruik van kan worden gemaakt.

Er is er een zwembadje voor kleine kinderen zodat ze lekker kunnen afkoelen op warme dagen terwijl u geniet van het prachtige uitzicht dat u vanaf daar heeft op de omliggende heuvels.

Kaart



Gastenboek

Trudy en Jan beoordeling:
Beste Loek en Francine, bedankt voor jullie gastvrijheid. We hebben genoten van de rust en de ruimte bij jullie appartement. Al de bezienswaardigheden in de buurt en ook de mooie stranden hebben ervoor gezorgd dat we een onvergetelijke vakantie hebben gehad.

Lees meer reacties

Omgeving

Het appartement Potugal ligt net buiten het dorp Acipreste aan de Costa de Prata, de Zilverkust. Het ligt op 10 km van de kust en 100 km ten noorden van Lissabon. Het ligt tussen Alcobaça (10 km) en Caldas da Rainha (25 km). Eigen vervoer is aan te raden omdat u voor het openbaar vervoer aangewezen bent op de busstations van deze plaatsen. De buurtsupermarkt is 10 minuten lopen, grotere supermarkten vindt u op 6 km afstand en er is een goedkope wasserette in de buurt.

Uit eten gaan is hier zeer betaalbaar als u (eens) geen zin heeft om zelf te koken. Er is een ruime keuze aan restaurants en wij geven u graag tips voor typisch Portugese restaurants waar u al voor € 10,- per persoon eet en drinkt.

In de heuvelachtige streek rond het appartement Portugal kunt u uitstekend wandelen door de natuur, over het strand of over de kliffen. Ook golfen behoort tot de mogelijkheden. Salir do Porto, São Martinho do Porto en Nazaré zijn populaire badplaatsen. Er zijn echter ook stillere stranden zoals bij Salgado. Voor kinderen is de rustige baai van São Martinho do Porto zeer geschikt.

In de omgeving van het vakantiehuis Zilverkust zijn veel steden en dorpen die de moeite waard zijn om te bezoeken vanwege hun rijke cultuur en historie, zoals onder meer Nazaré (aan de kust), Óbidos (middeleeuws stadje) en Tomar en Alcobaça (bekend om hun prachtige kloosters).



Regio informatie

De streek Estremadura is ruwweg geschetst de kuststrook in het westen, van Lissabon tot aan Pombal. Hier liggen vier van de belangrijkste historische monumenten van Portugal die ook op de Wereld Erfgoedlijst staan: het paleis van Mafra en de kloosters en abdijen van Alcobaça, Batalha en Tomar.

Ook Lissabon, de hoofdstad van Portugal herbergt een schat aan cultuur met gotische kathedralen, enorme kloosters, bijzondere musea en de mooiste middeleeuwse monumenten uit het verleden van Portugal.

Naast een berg cultuur biedt de Estremadura ook zon en zee. Er zijn vele witte zandstranden aan de blauwe Atlantische Oceaan, van een verlaten strandje om rustig te zonnebaden tot de drukte van een levendige badplaats met watersportmogelijkheden. Het kustgedeelte vanaf Peniche naar het noorden wordt ook wel de Zilverkust of 'Costa de Prata' genoemd.

Bezienswaardigheden Estremadura

Op prettige afstand van elkaar liggen in de Estremadura tal van plaatsen en bijzondere plekken. Enkele ideeën voor uitstapjes in de Estremadura en daar in de buurt op een rij:

  • Lissabon met zijn monumenten, kleine straatjes en levendige wijken
  • Cascais, een levendige, populaire (windsurfers) badplaats
  • de paleizen in Sintra: het koninklijke Palácio Nacional de Sintra en het sprookjesachtige Palácio de Pena
  • het paleis van Queluz
  • de kathedraal van Leiria
  • Alcobaça met zijn sierlijke abdij uit de 12de eeuw
  • de abdij van Batalha, een meesterwerk van Portugese gotiek
  • Óbidos, een wit stadje binnen 14de eeuwse kasteelmuren
  • Mafra met zijn imposante Barokpaleis
  • de bedevaartplaats Fátima met zijn basiliek met enorm plein
  • Coimbra met zijn indrukwekkende historische universiteit
  • de Romeinse opgravingen in Conimbriga (onder Coimbra)
  • Tomar met het beroemde Tempeliersklooster
  • het vroegere kuuroord van Caldas da Rainha
  • het glasmuseum in Marinha Grande
  • de groene heuvels en grotten van natuurpark Serras de Aire e Candeeiros
  • Pinhal de Leiria met zijn eeuwenoude dennenbomen
  • de vissers- en badplaats Nazaré met zijn tandradbaan
  • kustplaatsje Peniche met zijn goede visrestaurants
  • de Berlenga-eilanden, een rotsachtig natuurreservaat bij Peniche
  • de rustige baai van São Martinho do Porto (zeer geschikt met kinderen)
  • een van de vele andere mooie stranden aan de Atlantische Oceaan

Evenementen Estremadura

  • Cistermúsica Festival, Alcobaça. Klassieke concerten in het klooster (mei - juni)
  • Feest ter ere van de Fado, Lissabon (juni)
  • Festas dos Santos Populares, Lissabon. De hele stad viert feest ter ere van drie belangrijke heiligen (juni)
  • Festas do Mar in Cascais met een parade van vissersboten (juni)
  • Middeleeuwse feesten, Óbidos (juli)
  • Stierengevechten in Nazaré (augustus - september)
  • Gastronomisch festival Leiria met traditionele gerechten (september)
  • Het grote heiligenfeest van Nossa Senhora da Nazaré in Nazaré (september)


Contactgegevens vakantiehuis Portugal

 
Naam verhuurder
Francine Satijn
 
Telefoonnummer
00351 262 585058
 
Mobiel nummer
00351 91 1906181
 
 
E-mail de verhuurder rechtstreeks
 
Gesproken talen
Deutsch, English, Português,
 
Link naar de website
Klik hier