Standaard prijs
Bijzonderheden
Hoog (€ 1.200,-): 18 sept - 15 okt '10, 23 apr - 14 juli '11, 10 sept - 14 okt '11.
LET OP: piekseizoen (€ 1.400,-): 26 juni - 17 sept '10, 15 juli - 9 sept '11.
Kies een periode in de kalender voor exacte prijzen.
Aanbetaling bij boeking: 50% van de huursom. Restant + 225 Euro borgsom: 2 maanden voor aankomst. Vaste wisseldag: zaterdag.
Uw periode en prijs
Landelijk en rustig gelegen, in de groene heuvels van Carvoeiro Algarve, staat op een terrein van 4500 m2 de vrijstaande luxe privé villa 'Vila Maria'. De lange oprijlaan, met aan weerszijden palmbomen en oleander, leidt naar de toegangspoort met daarnaast de dubbele garage.
De villa in Carvoeiro Algarve is geschikt voor maximaal 5 personen (minimum leeftijd 5 jaar) en heeft een L-vormige woonkamer met een gezellige zithoek, aparte eethoek, gaskachel en schuifpui naar het terras. De woonkamer is voorzien van een plafond ventilator en airconditioning. De volledig uitgeruste keuken bevindt zich in een aparte ruimte.
Er zijn in totaal 2 badkamers en 3 slaapkamers, waaronder een eenpersoons tussenkamer. Er is één tweepersoonskamer met plafond ventilator en balkon en één tweepersoons zit/slaapkamer met plafond ventilator, airconditioning, en-suite badkamer en schuifpui naar de tuin.
In de tuin en rond de villa in Carvoeiro Algarve zijn tal van plekken waar u heerlijk kunt vertoeven. Op 7 verschillende plaatsen kunt u van de zon of juist van de schaduw genieten. De villa biedt een oase van rust en privacy en heeft een prachtig uitzicht op de groene omgeving. In het privé zwembad kunt u een verfrissende duik nemen na het zonnebaden.
Omgeving
Voor een vakantie Carvoeiro Algarve met zijn imposante rotskust is Vila Maria een heerlijke plek. De prachtige stranden van Praia da Marinha, Praia do Carvalho, Praia de Benagil en Praia do Carvoeiro liggen op slechts enkele minuten afstand van de villa. Ook Lagoa en Portimão liggen vlakbij.
De middeleeuwse vestigingsstad Silves, waar nog een echt Portugese sfeer heerst, ligt op 20 km. afstand. In de vele restaurantjes rondom de villa kunt u voor een zeer redelijke prijs heerlijk eten.
Golfen kunt u in de omgeving volop: tussen Lagos en Albufeira liggen meer dan 20 verschillende golfbanen Algarve. Het is ook de moeite waard om eens een wandeling te maken langs de kust.
Voor kinderen zijn er twee grote waterpretparken in de buurt: 'Slide en Splash' en 'The Big One'. Een ander leuk uitstapje is naar Zoomarine, een soort van dolfinarium.
Regio informatie
De bergketen 'Serra de Monchique' in het westen houdt de wind en regen tegen waardoor de Algarve het hele jaar door een aangenaam klimaat heeft. Dit klimaat, de mooie zandstranden, witte dorpjes en grillige rotsformaties maakt de Algarve tot één van de meest populaire vakantiebestemmingen van Zuid-Europa.
Ten westen van de hoofdstad Faro liggen de drukste zandstranden met onder meer de populaire badplaatsen Albufeira, Portimão en Lagos. Hier aan de Atlantische zuidkust vindt u vele hotels, campings en vakantiedorpen. In het hoogseizoen bruist het in de Algarve met zijn uitgaans- en watersportmogelijkheden, in het winterseizoen logeren er veel overwinteraars.
De westkust aan de Atlantische Oceaan is veel minder ontwikkeld en veel rustiger. Hier liggen de Serra de Monchique en een prachtig natuurgebied waar u prachtig kunt wandelen.
















