Standaard prijzen 2012
Bijzonderheden
Meerprijs (tot 14 pers.) p/p/p/week: € 50/75/100 (laag/mid/hoog).
AANBIEDING OKT-FEBR: € 1.000,- p/w tot 6 pers. exclusief stookkosten. Elke extra pers.: € 50,- p/wk.
Meerprijs verwarmen zwembad: € 250,- per week (min. 23 graden).
KIES een periode in de kalender voor gerichte prijzen.
Uw periode en prijs
Villa Ribeira do Banho is een riante en luxe villa Algarve in het groene achterland van de Algarve, tegen het Monchique gebergte aan. De villa ligt op een 5 hectare groot landgoed dat weelderig is begroeid met tropische bomen en planten.
De villa Algarve is ideaal voor een vakantie met vrienden of familie en is geschikt voor maximaal 14 personen. De villa Algarve biedt een ongekende ruimte en privacy met 7 slaapkamers (4 beneden, 3 boven) en 7 badkamers. Beneden is een woonkamer met twee zithoeken en open haard, een grote eetkamer en een keuken. In de aparte panty staan een wasmachine en droger. Op de 1e verdieping is nog een kleine zitkamer met kitchenette. Er is plek genoeg om samen dingen te doen maar ook om een eigen rustig stekje te vinden.
De tuinen van de villa Algarve zijn prachtig aangelegd en het hele jaar door groen. In het voorjaar is de bloemenzee het grootst. Het uniek ontworpen zoutwater zwembad (12 x 6 m) ligt tussen twee vijvers die op natuurlijke wijze worden gezuiverd. U kunt barbecuen op het zonneterras, een boekje lezen in de schaduw of lekker luieren aan het zwembad. Overal heerst rust en ruimte en ziet u groene heuvels om u heen.
De villa Algarve heeft een eigen oprijlaan. Bij aankomst staat er een heerlijk welkomstpakket voor u klaar en is de fruitschaal gevuld met fruit uit de eigen tuinen. Als u de drukte van de Algarve wilt onvluchten maar er wel dichtbij wilt zitten, is deze villa Algarve een absolute aanrader. Deze unieke plek met zijn fantastisch uitzicht staat garant voor een onvergetelijke vakantie!
Gastenboek
Wij zaten midden in de winter in de villa maar hadden het gevoel dat het lente was. Buiten in de zon ontbijten (super uitzicht trouwens), groene tuinen, bloeiende bougainville. Echt fantastisch! De villa is luxe en ruim en alles wat we nodig hadden was aanwezig. Lekker gehangen in de heerlijke zithoek met open haard (die de lieve Portugese huismeester al aan had gemaakt voor ons toen we aankwamen). Je voelt je meteen thuis. Toen we aankwamen stonden er 2 grote manden met fruit en lekkers. Nooit gedacht dat we de toeristische Algarve zo geweldig zouden vinden. Voor ons ideaal: lekker rustig op je eigen groene berg terwijl je toch overal naartoe kunt. (Januari 2011)
Omgeving
Villa Ribeira do Banho ligt op 5 minuten lopen van het idyllische dorpje Caldas de Monchique. In dit kuuroord vindt u enkele restaurants en een gezellige bar. Boven aan de oprijlaan van de villa Algarve liggen nog twee restaurants waar u prima Portugees kunt eten. De dichtstbijzijnde bakker en supermarkt vindt u in Monchique (autorit van 10 minuten).
De villa Algarve ligt in de groene heuvels van Serra de Monchique, waar u heerlijk kun fietsen en wandelen. In het uiterste zuidwestpunt van de Algarve ligt nog een ongerept natuurpark. Op ongeveer 10 minuten rijden met de auto ligt een golfbaan waar u ook kunt lessen. Het is een van de tientallen golfcourses in de Algarve.
De indrukwekkende zuidkust van de Algarve ligt op een kleine 20 minuten rijden van de villa Algarve. U vindt er mooie strandjes, schilderachtige vissersdorpen en bruisende badplaatsen zoals Portimao, Alvor, Carvoeiro en Lagos. Binnen 45 minuten rijdt u vanaf de villa Algarve naar de westkust van de Algarve. Hier vindt u verlaten baaien, ruige rotsen en ideale surfplekken.
Regio informatie
De bergketen 'Serra de Monchique' in het westen houdt de wind en regen tegen waardoor de Algarve het hele jaar door een aangenaam klimaat heeft. Dit klimaat, de mooie zandstranden, witte dorpjes en grillige rotsformaties maakt de Algarve tot één van de meest populaire vakantiebestemmingen van Zuid-Europa.
Ten westen van de hoofdstad Faro liggen de drukste zandstranden met onder meer de populaire badplaatsen Albufeira, Portimão en Lagos. Hier aan de Atlantische zuidkust vindt u vele hotels, campings en vakantiedorpen. In het hoogseizoen bruist het in de Algarve met zijn uitgaans- en watersportmogelijkheden, in het winterseizoen logeren er veel overwinteraars.
De westkust aan de Atlantische Oceaan is veel minder ontwikkeld en veel rustiger. Hier liggen de Serra de Monchique en een prachtig natuurgebied waar u prachtig kunt wandelen.

















